Czarny piątek – czarna magia? Umów się na spotkanie z x-komowymi wróżbitami i poznaj przyszłość

Porzuć horoskopy, szklane kule i karty tarota i oddaj się w ręce profesjonalnych x-komowych wróżbitów: Liptona, Blackwhite’a, Kondzia z Rootbloga, Mobzilli, Xaorusa, Nieantyfana i Hutsona. Skorzystaj z niezwykłej okazji i umów się z nimi na spotkanie.

Poznaj swoją przyszłość z x-komowymi wróżbitami

Co prawda Andrzejki dopiero w niedzielę, ale my chcemy poznać przyszłość jeszcze przed Black Friday. Yebniee czy NeeYebniee? Oto jest pytanie! O pomoc poprosiliśmy najznamienitszych x-komowych wróżbitów. Ty także możesz skorzystać z ich usług i odkryć, co przyniesie przyszłość.

Wróżbici nie zdradzili metody jaką będą posługiwać się podczas odgadywania przyszłości, ale w przypadku tego Pana możemy być prawie pewni, że będzie wróżył z fusów. Chodzi oczywiście o Wróżbitę Liptona.  

Czy Twoje życie będzie kolorowe czy czarno-białe? Odpowiedź na to pytanie zna tylko Wróżbita Blackwhite.

Co przyniesie smartfonowa przyszłość? Nad tym możesz zastanawiać się wspólnie z Wróżbitą Mobzillą.

Czym zaskoczy Cię Wróżbita Xaorus? Czy zna akcesorium, które odmieni losy świata? Umów się z nim na spotkanie i daj nam znać, czego się dowiedziałeś.

Czy w 2050 roku w smartfonach będziemy mieli do dyspozycji już 6 obiektywów? Spotkaj się z Wróżbitą Kondziem i zobacz, co przyniesie przyszłość.

Z pewnością Wróżbita Nieantyfan w swoich recenzjach wody nie leje, ale czy przeleje wosk, żeby poznać przyszłość?

Kiedy wydaje się, że poznaliśmy wszystkie talenty Karola i nic nas już nie zaskoczy, on wyciąga kolejnego asa kartę tarota z rękawa. Podczas spotkania z Wróżbitą Hutsonem może zdarzyć się wszystko. Jesteś na to gotowy?

Co dokładnie zdradzą nasi wróżbici? To wszystko owiane jest magiczną tajemnicą i to także od Ciebie i Twoich pytań będzie zależeć jak będą wyglądać te spotkania. Jedno jest pewne, możliwość takiej rozmowy z naszymi wróżbito-influencerami może się już nigdy nie powtórzyć, więc wykorzystaj swój czas jak najlepiej

influencerzy x-kom

Jak, gdzie i kiedy umówić się na spotkanie?

Gdzie? To już kolejna możliwość wirtualnych spotkań z naszymi influencerami. Tak jak poprzednio będą one prowadzone online w Google Meet.

Kiedy? Spotkania odbędą się już jutro, czyli w środę 25 listopada 2020 roku w godzinach od 16 do 18. Każda rozmowa będzie trwała 10 minut.

Jak się umówić? Umawiać możesz się przez Booksy. Wystarczy, że wejdziesz na stronę booksy.com, wybierzesz salon Black Friday i tam do wyboru będą spotkania online z każdym wymienionym wyżej influencerem. W kolejnym kroku musicie się zapisać, a link do spotkania zostanie wysłany w potwierdzeniu rezerwacji. Klikacie w link i czekacie na wybranego wróżbitę to bardzo proste.

Sprawdź jak rezerwować wizytę przez Booksy