Czarny Piątek 2019. Poznaj ofertę x-komu

Dobrze wiem, jak brzmi pytanie, które zadajecie sobie właśnie teraz. Brzmi ono: Jakie produkty wybierze x-kom na Czarny Piątek? Żaden ze mnie czarodziej. Znam to z doświadczenia, dlatego przygotowałem dla Was listę z wybranymi propozycjami, wzbogaconą o promocyjne ceny. Zaczynajmy!

Czarny Piątek w x-kom. Jakie produkty kupisz w promocji?

Każdy ma taki sprzęt, na który uparcie poluje. Listę produktów najchętniej widzianych w promocji, bo akurat modernizuje sprzęt gamingowy, upgrade’uje desktopa, wymienia smartfon na nowy albo potrzebuje do pracy jakiegoś urządzenia.

Zerknijcie więc na poniższą listę. Oto część propozycji przygotowanych przez x-kom. Na razie skromna, bo pełną pulę poznacie 29 listopada. Zachęcam tym samym do ustawienia budzika i polowania na okazje.

Czarny Piątek 2019 x-kom
x-kom al.to

Black Friday w grupie x-kom

Pamiętajcie, że promocje z okazji Czarnego Piątku czekają także w al.to (RTV i AGD, zabawki, artykuły dla mamy i dziecka). Miejsce, w którym znajdziecie nieskończenie wiele inspiracji na świąteczne prezenty. Zapraszam też do sklepu combat.pl (outdoor, survival, strzelctwo), gdzie czeka sprzęt na prawdziwie męską przygodę, dostępny w obniżonych cenach

Kiedy Black Friday 2019?

Oto rozkład jazdy na tegoroczny Czarny Piątek:

Czarny Piątek w x-komie

  • Promocja w sklepie internetowym rusza 29.11 o 4:00
  • Promocja w aplikacji mobilnej startuje 29.11 o północy

Czarny Piątek w al.to

  • Promocja w sklepie internetowym zacznie się 29.11 o 3:00
  • Promocja w aplikacji mobilnej rozpoczynamy 29.11 o północy

Czarny Piątek w combacie

  • Promocja w sklepie internetowym ruszy 29.11 o północy