Cyber Monday w x-kom już jest. Dotrzyj do mety zakupowego maratonu w pięknym stylu

Wraz z nadejściem Dnia Singla rozpoczęliśmy zakupowy maraton. Czarny Piątek był tym momentem biegu, w którym endorfiny sięgają zenitu. Cyber Monday to już ostatnia prosta, którą można pokonać stylowo i z klasą – o ile zachowało się energię podczas wcześniejszych etapów. My tę energię mamy w postaci kolejnych obniżek na produkty we wszystkich sklepach grupy x-kom.

Cyber Monday w x-kom

Ten zakupowy maraton zwieńczamy elektroniką w x-komie nawet do 50% taniej. Z okazji Cyber Monday w ofercie x-komu znalazły się sprzęty zarówna dla zupełnych amatorów gamingu, jak i tych zaprawionych w bojach graczy. Wybieraj spośród peryferiów gamingowych, smartfonów, laptopów czy urządzeń biurowych – wszystko znajdziesz w promocyjnych cenach już teraz.

Oto niewielka część promocyjnej oferty x-komu:

 

Sprawdź Cyber Monday w x-kom

Cyber Monday w al.to

W sklepie al.to znajdziecie sprzęty RTV i AGD, które idealnie nadadzą się na prezent dla bliskiej osoby lub po prostu ułatwią świąteczne porządki. Wśród przecenionego asortymentu jest także masa zabawek dla dzieci w każdym wieku. Nowe klocki LEGO czy lalka Barbie 6 grudnia na pewno wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Zobacz część promocyjnej oferty w al.to:

 

Sprawdź Cyber Monday w al.to

Cyber Monday w combat

Znasz kogoś, kto mógłby uczyć przetrwania w buszu samego Beara Gryllsa? A może sam jesteś taką osobą? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę promocyjną combat z okazji Cyber Monday. Kupisz taniej sprzęt do survivalu, outdooru oraz militaria. Oto część oferty promocyjnej: