Cyber Monday 2019. Sprawdź promocje w x-kom, al.to i combat

Cyber Monday podobnie jak poprzedzający go Czarny Piątek słynie z licznych wyprzedaży. Jednak tym razem promocje organizowane są jedynie przez sklepy prowadzące sprzedaż on-line. Sprawdź jakie promocje czekają na Ciebie w tym roku.

Cybernetyczny Poniedziałek

Komu nie udało się skorzystać z okazji dostępnych podczas Czarnego Piątku, już dwa dni później może złowić promocje podczas Cybernetycznego Poniedziałku. Warto wiedzieć, że terminu Cyber Monday po raz pierwszy użyła amerykańska Organizacja Handlu Detalicznego w 2005 roku. Od tej pory coraz więcej sklepów on-line ogłasza specjalne rabaty z tej okazji.

Cyber Monday w x-kom

Jako jeden z największych sklepów internetowych już w zeszłym roku przygotowaliśmy specjalne okazje na Cyber Monday. Nie inaczej jest w tym roku. Zobacz przykładowe propozycje naszego sklepu i łap niepowtarzalne okazje:

cyber monday x-kom

Cyber Monday w al.to

Specjalne promocje przygotowaliśmy również w sklepie al.to. Tutaj w ofercie znajdziesz zabawki, gry planszowe oraz produkty dla mamy i dziecka, jak również sprzęt RTV oraz małe i duże AGD. 

W tym roku w sklepie al.to możesz upolować m.in.:

Cyber Moday na combat.pl

Na tym jednak nie koniec. Mamy również coś dla fanów outdooru, strzelectwa czy turystyki. Oto kilka naszych propozycji z okazji Cyber Monday: