Ahoj! Corsair One – desktopy z wielokrotnie nagradzanej linii wpływają na wody x-komu

Nowe, potężne gamingowe maszyny z linii One i One Pro zaprezentowane zostały podczas tegorocznych targów CES 19, gdzie wzbudziły niemałą sensację wśród publiczności. Do tego stopnia, że model i180 został uhonorowany wtedy, także tytułem CES Innovation Awards. Oferta sklepu x-kom wzbogaca się właśnie o dwa topowe desktopy z tej słynnej już serii od Corsair. Sprawdź, o jakie modele chodzi.

Corsair One i160 i Corsair One i140

W porcie x-kom zadokowały dwa desktopy Corsair z serii One, a mianowicie modele i160 oraz i140. Wnętrza obu zaprojektowane zostały tak, aby z łatwością i w pełni rozwijały żagle komputera gamingowego o nieprzeciętnej mocy. W tym celu wyposażone zostały w wydajne chłodzenie cieczą, 32 GB pamięci Corsair DDR, superszybki dysk M.2 NVMe SSD o pojemności 480 GB, dwuterabajtowy dysk twardy oraz możliwość obsługi do czterech monitorów i funkcji wirtualnej rzeczywistości.

Z dalszych podobieństw, zarówno One i160, jak i One i140 wyróżnia lekka i kompaktowa obudowa o agresywnej, czarnej stylistyce podkręconej jeszcze za sprawą podświetlenia RGB. Dodatkowa możliwość zmiany kolorystyki pozwala na spersonalizowanie wyglądu desktopa tak, aby jak najlepiej oddawał Twój charakter gracza. Te nieoczywiste i jednocześnie bardzo trwałe konstrukcje wykonane z 2-milimetrowego kulkowanego aluminium, wprost zostały stworzone do prezentowania na biurku, a nie ukrywania pod nim.

Co napędza desktopy Corsair

Główne różnice pomiędzy Corsair One i60 oraz i140 znajdują się natomiast w ich sercach i mózgach, czyli układach CPU oraz GPU. Pierwszy z nich posiada procesor Intel Core i9-9900K i kartę graficzną GeForce RTX 2080Ti. Z kolei model i140 – procesor Intel Core i7-9700K i kartę graficzną GeForce RTX 2080. Tak zaawansowane jednostki w połączeniu z najwyższej jakości komponentami zapewniają jednak w obu przypadkach niesamowite wrażenia z gry, która będzie cieszyć oko grafiką pełną detali i płynnością zachwycającą najbardziej wymagającego wilka mo(game)rskiego.

Corsair One premiera

Przejmij stery i odkryj premierę Corsair One i160 oraz Corsair One i140 w x-kom