Combat.pl to hobby, pasja i męska przygoda

Aktywny wypoczynek w plenerze niejedno ma imię i może przybierać różne oblicza. Dla części męskiej populacji relaks w terenie nieodłącznie kojarzy się z surwiwalem oraz przygodą outdoorową. Inni ubóstwiają strzelectwo sportowe i związane z nim współzawodnictwo. Sprzęt do powyższych rozrywek oferuje sklep internetowy combat.pl, będący częścią grupy x-kom.

Stale rosnąca oferta

Broń z kategorii wiatrówek oraz Airsoft stanowi świetne uzupełnienie tradycyjnych wyjazdów w plener, w których dominuje grill i leżakowanie. Ponadto strzelanie do celu jest znakomitą odskocznią od codziennych obowiązków. Pozwala się zrelaksować, ćwiczy skupienie, panować nad emocjami, kształtuje charakter, a na dodatek wzmacnia relacje na linii rodzic – dziecko. Malec pod czujnym okiem ojca ma okazję do wykazania się celnością, nabywa umiejętność posługiwania się bronią, która wykorzysta później w wesołym miasteczku, zdobywając na strzelnicy główną nagrodę.

I tu wkracza konieczność oferowania różnorodnych produktów, bo gdy dla jednych idealną bronią jest wiatrówka długa, inni będą chcieli strzelać z broni krótkiej, stylizowanego rewolweru albo z pistoletu maszynowego. Dlatego oferta sklepu combat.pl powiększa się z miesiąca na miesiąc, stale odpowiadając na potrzeby pasjonatów.

combat strzelanie wiatrówka

Produkty na wyłączność

Rodzimy rynek militariów rośnie w siłę, z czego cieszą się niezmiernie pasjonaci wiatrówek, ASG oraz broni na gumowe kule. Niestety daleko nam jeszcze do takich krajów, jak USA czy choćby Niemcy, gdzie można kupić, co się tylko zamarzy. U nas bywa z tym różnie i czasami trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby zdobyć unikatowy sprzęt. Misji odwrócenia tego trendu podjął się sklep combat.pl.

Mimo pozornego nasycenia polski rynek militariów wciąż nie oferuje takiego spektrum produktów, jak zagranica. Zdarza się tym samym, że za niektórymi okazami trzeba się rozglądać po niemieckich sklepach, a doświadczenie podpowiada mi, że dla wielu osób nie jest to najwygodniejsza forma zakupów
– mówi Marcin Zasępa, Dyrektor Handlowy marki combat – Dlatego w sklepie combat.pl postawiliśmy nie tylko na kultowe, dobrze znane modele, ale i na takie, jakich w polskiej dystrybucji po prostu brakuje.

Strzelba HDS 68 combat

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala

Dzięki staraniom i licznym rozmowom z producentami dziś w ofercie sklepu combat znaleźć można takie rarytasy, jak Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Prawdziwy unikat, będący najmocniejszą strzelbą na rynku, dostępną bez zezwolenia. Zaprojektowano ją w Niemczech, prezentując światu po raz pierwszy na targach IWA 2019. Głównym atutem broni są dwie lufy, które we współpracy z kapsułami CO2 mogą wyrzucać kule z siłą 16 J, i to z obu otworów jednocześnie.

Strzelba Umarex HDS 68

Pod lufą mieści się szyna montażowa Picatinny, która daje możliwość zainstalowania na przykład celownika laserowego. Posiłkując się nim, można ćwiczyć celność, na przykład gdzieś za miastem, z dala od ludzi, aby niezawodnie posłużyć się strzelbą w sytuacji zagrożenia.

Równie istotna jest jakość wykonania strzelby. Jej twórcom nie można odmówić dbałości o wygodę użytkowania, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność podczas strzelania.

Pistolet gazowy GD17

Oto kolejna perełka w arsenale sklepu combat – pistolet gazowy Walther GD17, który do złudzenia przypomina prawdziwą broń. Uderzające podobieństwo jest oczywiście celowe, bo pistolet pełni też funkcję odstraszającą. Sam jego widok wywoła niechęć adwersarza do kontynuowania zaczepek. Pistolet GD17 powstał na deskach kreślarskich izraelskich inżynierów.

W zestawie z bronią otrzymujesz wkłady z gazem pieprzowym, którego moc i skład przedstawiają się następująco: 2 miliony SHUs, 8% OC, 1,5% MC. Co ważne, maksymalny zasięg wynosi do 4 metrów, a z jednego wkładu oddasz od 9 do 12 strzałów, obezwładniając przeciwnika na około 20 minut.

Pistolet GD17 combat

Zapasowy zasobnik z gazem daje się ukryć w rękojeści, stanowiąc dodatkową rezerwę na naprawdę niebezpieczne sytuacje. Czy taką broń warto zabrać ze sobą na majówkę? Oczywiście, choćby do ochrony przed atakiem dzikich zwierząt, których terytorium niechcący naruszymy podczas spokojnych, leśnych wędrówek.

Pistolet GD17 combat

O marce combat

Sklep combat.pl jest trzecią, najmłodszą częścią grupy x-kom. W ofercie dominują militaria, reprezentowane przez wiatrówki, Airsoft, broń na gumowe kule łuki i artykuły obronne. Kultowe modele, wierne repliki, produkty najnowszej generacji.

stotną kategorią są również produkty związane ze sztuką przetrwania i outdoorem m.in.: noże, maczety, multitoole, latarki, manierki, proce, krzesiwa saperki, szpadle, czy siekiery – to wszystko znajdziesz w sklepie combat.pl.

Ludzie tworzący combat są od lat związani z branżą militariów. Wiedza i doświadczenie pozwalają im skutecznie odpowiadać na potrzeby rodzimych pasjonatów broni i surwiwalu. Dzięki temu w asortymencie sklepu znajdują się wyłącznie produkty wysokiej klasy, odznaczające się zarówno jakością, jak i niezawodnością.

Dostawa produktów odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich bądź do Paczkomatów InPost. Możliwy jest także zakup sprzętu na raty.

Przejdź do sklepu combat.pl