Casting do PC Master Challenge rozpoczęty. Skompletuj drużynę i udowodnij, że jesteś mistrzem składania komputerów

Kochasz składać komputery i nie boisz się podejmować najtrudniejszych wyzwań? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do udziału w pierwszej edycji programu PC Master Challenge. Sprawdź swoje umiejętności pod okiem ekspertów i zawalcz o główną nagrodę 50 000 zł do wydania w sklepie x-kom i tytuł mistrza PC Master Challenge.

Zasady i nagrody 1. edycji konkursu PC Master Challenge

Pierwsze, co musisz zrobić, to skompletować drużynę. Masz znajomego, który kocha komputery tak samo, jak ty? Pomoc okaże się nieoceniona, by dostać się do finału i zgarnąć 50 000 zł do wydania w naszym sklepie i tytuł PC Master Challenge, liczy się kreatywność i współpraca. Kiedy już Ty i Twój kompan wykreujecie idealny komputer stacjonarny, wystarczy nagrać wideo, w którym omówicie waszą konfigurację.

Pamiętaj też, aby PC został stworzony przy użyciu części dostępnych na stronie naszego sklepu. Możesz użyć wszystkich produktów i nie musisz ograniczać się limitem cenowym. Proste, prawda? Casting do programu potrwa aż do 30 kwietnia. Na 4 najlepsze drużyny czeka dalsza część przygody.

Kolejny etap to eliminacje. Podczas nagrań w studio drużyny dostaną zadanie stworzenia komputerów zgodnie z instrukcjami gości specjalnych. Brzmi tajemniczo? Aby podkręcić temperaturę jeszcze bardziej, zdradzimy tylko, że program będzie się odbywać pod presją czasu, a liczyć się będzie nie tylko wydajność.

Prowadzący, jury i goście specjalni

W programach rozrywkowych typu talent show uczestnicy prezentują się przed publicznością oraz jury. Nie inaczej jest w przypadku PC Master Challenge. Nagrania show odbędą się w terminie 14-15 maja. Starcie poprowadzi Kinga Kujawska, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w polskiej branży gier video.

Natomiast w jury zasiądą prawdziwi eksperci w postaci: Piotra „Liptona” Szymańskiego oraz Jarosława „BlackWhite” Arczyńskiego. Kto jeszcze pojawi się podczas wydarzenia? Tego niestety nie możemy ujawnić, ale każdy z gości specjalnych przygotuje wyjątkowe wyzwanie dla drużyn.

Co zrobić by wziąć udział w castingu?

Podsumowując, aby wziąć udział w castingu:

  1. Wejdź na stronę x-kom.pl i stwórz listę zakupową.
  2. Nagraj wideo, w którym uzasadnisz swój wybór.
  3. Zgłoś swoją drużynę i poczekaj na wyniki castingu.

Casting trwa od 31.03 do 30.04.2022 roku. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie programu.

Zgłoś swoją drużynę i dołącz do wyzwania PC Master Challenge