Na dobre rozpoczęcie roku szkolnego: wybrane laptopy i akcesoria z x-komu taniej nawet o 700 zł

Myśl o zbliżającym się końcu wakacji stresuje Was bardziej niż cokolwiek innego? Niestety, ale w tej materii raczej Wam nie pomożemy. Możemy za to zaoferować Wam kilkadziesiąt produktów (laptopów i akcesoriów) z atrakcyjnych cenach, aby zredukować traumę związaną z powrotem do szkoły. I to niezależnie od tego, czy jesteście uczniami, czy nauczycielami. Legitymacji i kart nauczycielskich nie wymagamy.

Do matmy się za Was nie pouczymy. Ale mamy laptopy, które liczą szybciej niż najtęższe nauczycielskie umysły

Kiedyś to było. Mieszkaliśmy w jaskini przy brzegu jeziora, a że rodziców nie stać było na liczydła, robiliśmy je sami, wykorzystując kamienie i gałęzie. Do szkoły trzeba było przejść 20 kilometrów w jedną stronę, a my pokonywaliśmy je, mając na stopach sandały zrobione z papieru ściernego. Kto to wtedy myślał o komputerach, smartfonach? Człowiek znalazł kawałek sznurka oraz kij i się cieszył, że wreszcie będzie mieć cyrkiel.

Całe szczęście, że te czasy już za nami. Obecnie możemy uczyć się (i nauczać), korzystając z całego arsenału technologicznych dobrodziejstw. A ponieważ czego, jak czego, ale technologii w ofercie x-komu nie brakuje, przygotowaliśmy dla Was ofertę kilkudziesięciu produktów w naprawdę fajnych cenach.

I wcale nie trzeba być orłem z matematyki, by zauważyć, że to okazja, obok której nie da się przejść obojętnie.

Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

Wszystkie produkty w obniżonych cenach znajdziecie na stronie promocji. Nie będziemy wyszczególniać każdego z nich; byłoby to nudniejsze, niż lekcje polskiego spędzane na analizie „Nad Niemnem”. Jest jednak kilka pozycji, na które zwróciliśmy uwagę:

  • Laptop gamingowy Lenovo Legion 5 – to idealny laptop, jeśli chcecie uknuć intrygę przeciw rodzicom, przekonując, że to sprzęt do pracy i nauki. I cóż, nie będzie w tym żadnego kłamstwa. Legion świetnie sprawdzi się jako takie właśnie urządzenie. A to że prawdziwy potencjał pokaże dopiero w grach… cóż, tego rodzice wiedzieć nie muszą.
  • Myszka Mad Catz R.A.T. 8+ – gdybym dziś był uczniem i rodzice kupili mi coś takiego, uczyłbym się jak nienormalny, przynosząc same piątki, szóstki i czerwone paski. Tak naprawdę to nie – grałbym na tej myszce w gry i udawał przed rodzicami, że robię referaty czy tam prezentacje. Ale mniejsza o to. Co ciekawe, na Geeksie mamy recenzję Mad Catz R.A.T. 8+, więc przed zakupem zapraszamy do lektury.
  • Słuchawki Mad Catz F.R.E.Q. 4 – gdyby nie hałas w domu, który rozpraszał mnie tak, że od książek szybko przesiadałem się do gier, byłbym dziś członkiem NASA, laureatem literackiej Nagrody Nobla albo przynajmniej programistą zarabiającym miesięcznie tyle, co copywriter w pół roku. Niestety w moich czasach nie było na rynku (albo były bardzo drogie) słuchawek, które tak skutecznie eliminowałyby dźwięki generowane przez otoczenie.
  • Stacja dokująca i-tec CADUAL4KDOCK – tej stacji brakującej brakuje tylko jednego; funkcji sprzątania biurka. Poza tym to produkt, który ma wszystko, aby stać się jedyną ładowarką, której będziecie potrzebować. Niezależnie od tego, jaki sprzęt ładujecie i w jakich ilościach.
  • Torba na laptopa 14” Targus Slimcase EcoSmart – gdyby w czasach mojej młodości tworzono tak pojemną i praktyczną torbę na laptopę, bez problemu przenosiłbym w nich desktopa. Lepszej rekomendacji raczej nie znajdziecie.

Co musicie zrobić, żeby skorzystać z promocji?

To prostsze niż odmiana „być” po angielsku. Uczysz się tego piąty rok w szkole i na kursach, i wszystko to jak krew w piach! Wystarczy wybrać produkt biorący udział w promocji, a potem:

  • skopiować kod: szkola,
  • dokończyć składanie zamówienia.

Promocja trwa od 23 do 29 sierpnia albo do czasu, gdy wykupicie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Nie łączy się z innymi promocjami. Korzystając z opcji wysłania produktu paczkomatu, macie możliwość darmowego zwrotu.

Jeśli natomiast chcecie dowiadywać się o podobnych promocjach 2 godziny wcześniej niż zwykli śmiertelnicy, zostańcie subskrybentami newslettera x-komu lub korzystajcie z aplikacji x-kom na Androida i iOS.

AppStoreGoogle PlayAppGallery