Weź udział w 5. edycji Badania Społeczności IT i stwórz największy raport IT w Polsce

Jak najlepiej poznać daną społeczność? Dzięki informacjom pochodzącym bezpośrednio od jej członków. Dlatego Bulldogjob już po raz piąty organizuje Badanie Społeczności IT. Im więcej osób weźmie w nim udział, tym trafniejsze będą wyniki dotyczące zarobków, warunków pracy czy kierunków rozwoju zawodowego. Sprawdź, jak dołączyć do 5. edycji Badania Społeczności IT i przy okazji zgarnąć pakiet kodów rabatowych.

Badanie Społeczności IT – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Biorąc udział w 5. edycji Badania Społeczności IT otrzymasz dostęp do najbardziej wiarygodnych danych obecnych na rynku, które realnie wpływają na branżę IT, ponieważ korzystają z niego również pracodawcy, rekruterzy i analitycy. Ponadto za udział w ankiecie dostaniesz prezent – paczkę kodów rabatowych do x-kom, PWN i Helion. Kod do x-komu o wartości 30 zł wykorzystasz na zakupy za min. 300 zł. Jak na 12 minut, to profity wyglądają całkiem całkiem!

Geex oraz x-kom zostali partnerami 5. edycji Badania Społeczności IT, organizowanego przez Bulldogjob. W jego zeszłorocznej edycji wzięło udział ponad 8000 specjalistów z branży IT. Owocem każdego badania są raporty, z których od 2019 roku skorzystało prawie 200 000 osób.

Sprawdź raport za 2022 rok

Badanie społeczności IT to dużo więcej niż tylko zbieranie danych i publikowanie fikuśnych tabelek. To praktyczne informacje, z których można skorzystać w codziennej pracy. Wypełnienie anonimowej ankiety zajmie zaledwie 12 minut, a jej wyniki przyniosą wymierne korzyści dla Ciebie, Twojego pracodawcy, jak i współpracowników.

  • Zarobki – poznasz rzeczywiste zarobki specjalistów IT na rękę w różnych miastach. Pomoże Ci to w podjęciu decyzji o relokacji, przyda się podczas negocjacji stawki, a także pozwoli wyznaczyć kierunek rozwoju zawodowego.
  • Perspektywy – zobaczysz pełny przekrój branży IT oraz kierunki rozwoju na podobnych stanowiskach, a także porównasz swoje doświadczenie do pozostałych specjalistów w branży. Dzięki temu łatwiej będzie obrać ścieżkę kariery, ubiegać się o awans czy negocjować podwyżkę.
  • Branża IT a studia – przekonasz się, jak wygląda w całej branży IT kwestia studiów. Przekrojowe dane na temat zakończonego stopnia edukacji uczestników badania mogą być argumentem w negocjacjach z przełożonym, motywacją do znalezienia nowej pracy lub zachętą do podjęcia dalszej edukacji.
  • Warunki pracy i atmosfera – dowiesz się, jak wyglądają warunki pracy, czyli co motywuje innych do pracy (lub jej zmiany), a także jak pracodawcy starają się zatrzymać swoich pracowników. Poznasz benefity, atmosferę, formę zatrudnienia, model pracy, jak i odczucia pracowników oraz relacje w zespołach w Polsce.

Jak wziąć udział w badaniu?

Aby dołączyć do 5. edycji Badania Społeczności IT, wejdź na stronę badania i wybierz swoją specjalizację. Ankietę możesz wypełnić do 19 marca 2023 roku i zajmie Ci to około 12 minut. I tyle! Ankieta z badaniem jest anonimowa, ale masz możliwość dobrowolnego pozostawienia adresu e-mail, aby otrzymać kody rabatowe i  przedpremierowy dostęp do Raportu z wynikami Badania. Możesz także zapisać się na listę w celu otrzymywania informacji od Bulldogjob.

Weź udział w 5. edycji Badania Społeczności IT