Akcesoria gamingowe HyperX w obniżonych cenach. Skorzystaj z promocji Loot Drop II

Zastanawiasz się nad wymianą swoich wysłużonych peryferiów? A może chcesz poprawić swojego skila w grach? Nie zwlekaj, w x-kom trwa właśnie promocja Loot Drop. Klawiatury, myszki, mikrofony i słuchawki firmy HyperX w zaskakująco niskich cenach. Sprawdź wszystkie produkty i wybierz coś dla siebie.

Peryferia dla graczy HyperX jeszcze taniej

Czy wiesz, że nawet najlepszy gracz e-sportowy nie jest w stanie wykorzystać pełni swoich możliwości bez odpowiedniego sprzętu? Bo jak usłyszeć kolegę z drużyny i dźwięki z gry, gdy brakuje odpowiednich słuchawek. Jak trafić w najmniejszy punkt na ekranie bez użycia precyzyjnej myszki. Jak pokonywać wirtualnych przeciwników, gdy klawiatura reaguje za wolno, a Twoja postać traci płynność ruchu.

Jeśli poszukujesz nowych akcesoriów, do swojego wymarzonego stanowiska gamingowego, to dobrze trafiłeś. W nowej promocji Loot Drop II znajdziesz klawiatury, myszy, mikrofony i słuchawki, które pomogą w wykonaniu najtrudniejszych questów. Nie daj się pokonać przeciwnikowi i wskocz na kolejny level z produktami dla graczy HyperX.

Promocja HyperX Loot Drop II

Przykładowe produkty HyperX objęte promocją

Oto wybrane produkty:

  • Słuchawki przewodowe HyperX Cloud Alpha – zaprojektowano z myślą o wielogodzinnych sesjach gamingowych. Dlatego oprócz doskonałego dźwięku producent zadbał również o Twoją wygodę. Zastosowano w nich charakterystyczną czerwoną piankę z pamięcią kształtu, regulowany pałąk oraz obicie z miękkiej i jeszcze bardziej elastycznej imitacji skóry.
  • Słuchawki bezprzewodowe HyperX Cloud II Wireless + 7.1 – wyglądają jak słuchawki do gamingu, ale świetnie sprawdzą się także do pracy, a nawet słuchania muzyki. Bezprzewodowa, lekka konstrukcja nie ogranicza ruchów, a wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 pozwala poczuć dobiegające z różnych stron odgłosy.
  • Klawiatura HyperX Alloy Origins Core Red – jest stworzona, by zapewnić graczom idealne połączenie stylu, wygody i niezawodności. Posiada przełączniki HyperX Red, które są w stanie znieść ponad 80 milionów kliknięć. Zaprojektowano je tak, by zbalansować szybkość reakcji oraz precyzję podczas korzystania z akcesorium.
  • Mysz HyperX Pulsefire Haste – posiada konstrukcję o strukturze plastra miodu, która czynią ją lżejszą od tradycyjnej myszy komputerowej, bez obniżania jej trwałości. Za osiągi gryzonia odpowiada dokładny sensor optyczny o czułości 16 tysięcy DPI.
  • Mikrofon HyperX SoloCast – jest to łatwe w obsłudze urządzenie typu Plug N Play, oferujące klarowny dźwięk, niezakłócony żadnymi zbędnymi szumami, trafiający precyzyjnie do odbiorcy. Dzięki temu komunikacja na Discordzie, TeamSpeaku lub innym komunikatorze przebiega bezproblemowo.

To jeszcze nie wszystko! Czeka na Ciebie wiele innych, równie ciekawych produktów.

Wszystkie produkty HyperX objęte promocją

Kup akcesoria HyperX w atrakcyjnej cenie

Myślisz o upgradzie swojego stanowiska? Nie zwlekaj, bo tylko teraz czekają na Ciebie świetne rabaty. Oferta nie wymaga aktywacji kodu rabatowego. Obniżone ceny znajdują się na kartach produktowych. Promocja trwa do 27 marca 2022 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Bądź na bieżąco z naszą aplikacją

Nie posiadasz jeszcze na swoim smartfonie aplikacji x-kom? Zmień to już teraz! Dzięki niej dowiesz się o przyszłych promocjach już 2 godziny przed ich startem na naszej stronie internetowej. Co więcej, jako jeden z pierwszych otrzymasz informację o wielu premierowych urządzeniach. Jeśli jesteś prawdziwym łowcą okazji, jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie.

AppStoreGoogle PlayAppGallery