30 rat 0 procent na zakup laptopów do nauki… i nie tylko

Zbliża się nowy rok szkolny, a tuż za nim – niczym kolega, który sprzedaje lepę – wpadnie rok akademicki. Dobra, pora spoważnieć (byle nie za bardzo). W realizacji wielu poważnych obowiązków, w szkole i na studiach, pomogą wielozadaniowe laptopy. W x-kom są one teraz dostępne w 30 ratach z zerowym oprocentowaniem. Po szczegóły zapraszamy do dalszej części tekstu.

Poznajcie Waszych nowych kolegów, czyli jakie laptopy są dostępne w bieżącej akcji?

Nowa promocja to sposób na zdobycie laptopów, które sprawdzą się świetnie w szkolno-studenckim życiu. Na czymś trzeba pisać wypracowania, referaty, prace zaliczeniowe. Gdzieś trzeba wyszukiwać niezbędne informacje. Niektórzy od tradycyjnych książek, skryptów czy kserówek preferują czytanie na ekranie. Może się też zdarzyć, że trzeba będzie skorzystać z nauczania zdalnego i wideoczatu. A po lekcjach czy zajęciach czeka kolejny odcinek serialu, spotkanie ze znajomymi na Skype albo w sieciowym RPG.

A to tylko niektóre z propozycji. Sprawdźcie wszystkie dostępne i znajdźcie najlepszą dla siebie.

Jak skorzystać z oferty i 30 rat 0 procent?

  1. Złóżcie zamówienie o wartości do 30 tysięcy złotych – może ono objąć także akcesoria do laptopów, ale nie mogą to być same akcesoria.
  2. W polu „posiadam kod rabatowy” wpiszcie: „raty-zero”.
  3. Wybierzcie sposób dostawy i zapłatę przelewem gotówkowym.
  4. Dokończcie składanie zamówienia – e-mailem przyjdzie link do wniosku ratalnego.

Pamiętajcie, że promocja trwa tylko od 30 sierpnia do 5 września 2021 roku. Nie przewiduje się odroczenia spłaty.

Przypominamy także o możliwości darmowego zwrotu do Paczkomatów InPostu. Zachęcamy też, jak zwykle, do pobrania aplikacji, gdzie tego typu akcje startują aż 2 godziny wcześniej:

AppStoreGoogle PlayAppGallery