20 rat 0 procent na dowolny smartfon z oferty x-kom

W przededniu powrotu do szkoły proponujemy akcję, która łączy się z matematyką i podstawami przedsiębiorczości. Ale także z geografią lub WF-em (pomaga skrócić dystans), WOS-em (pozwala być na bieżąco z wiadomościami) czy językiem polskim (umożliwia poprawną komunikację). Dobra, nie kręcimy już, jak Kowalski przy tablicy i mówimy, o co chodzi. Otóż dowolny smartfon z oferty x-kom można zakupić na raty w liczbie 20. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 0. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów i skorzystania z oferty przed pierwszym dzwonkiem.

Jakie smartfony czekają w promocji?

Dla wracającego do szkoły czy wybierającego się na studia dziecka, rodzica, z którym chcemy pozostać w kontakcie, przyjaciela, któremu chcemy zrobić niespodziankę… A może po prostu dla nas, niezależnie od tego, czy próg będziemy przekraczać w szkole, czy w pracy. Osób, które skorzystają ze smartfonów oferowanych w x-kom, jest naprawdę sporo. Niemała jest też pula urządzeń mobilnych, które znajdują się w asortymencie. A są to na przykład:

To oczywiście tylko skromna część znacznie szerszej oferty. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich smartfonów dostępnych w x-kom.

A jak skorzystać z rat zero procent?

  1. Złóżcie zamówienie za minimum 300 zł – może ono obejmować nie tylko smartfon, ale również akcesoria GSM (ale uwaga: nie mogą to być same akcesoria);
  2. Aktywujcie kod promocyjny: „raty-zero”.
  3. Wybierzcie sposób dostawy oraz płatność przelewem gotówkowym.
  4. Dokończcie składanie zamówienia – w e-mailu dostaniecie link do wniosku ratalnego.

Akcja trwa od 23 do 29 sierpnia 2021 roku. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Korzystając z okazji przypominamy o darmowym zwrocie produktów do Paczkomatów InPostu. A także o tym, że tego typu akcje i promocje startują aż 2 godziny wcześniej w aplikacji mobilnej. Jeśli jeszcze z niej nie korzystacie – gorąco zachęcamy:

AppStoreGoogle PlayAppGallery