Świętuj razem z nami 19. urodziny x-komu i ciesz się rabatami aż do 50%

Im poważniejszy wiek, tym mniej poważna cena. Jak to nie ma takiej zasady? Cóż… trudno. W x-komie świętujemy 19. urodziny i z tej okazji mamy dla Was rabaty aż do 50% na wybrane akcesoria. Sprawdź szczegóły promocji i ciesz się tanimi zakupami.

Gamingowe akcesoria jeszcze taniej

Brakuje Ci porządnego sprzętu do grania? Mamy na to rozwiązanie. Z okazji urodzin obniżamy ceny na biurka, fotele, głośniki, myszki i wiele więcej produktów dedykowanych do gamingu. To najlepszy czas na podjęcie decyzji i sprawienie sobie nowego akcesorium. Najwyższy czas zorganizować miejsce grania i przestać przejmować się rozpraszaczami.

Biurko gamingowe Ultradesk SPACE XXL 

Wyobraź sobie, że myszka słucha Cię w każdej pozycji, w każdym miejscu na biurku. Teraz to możliwe. Dzięki blatowi, który w pełni pokryty jest podkładką pod mysz, możesz wygodnie dostosować jej czułość, nie martwiąc się o małą ilość miejsca. Bezwarunkowa kontrola nad ruchami pozwoli Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki. A denerwujące kable? To też już przeszłość. Ultradesk SPACE XXL posiada organizer do kabli, dzięki któremu wszystkie przewody znajdą swoje miejsce.

Krzesło gamingowe Silver Monkey SMG-550

To synonim komfortowego siedzenia nawet przez cały dzień. Reguluj wysokość siedziska aż do 490mm i ciesz się kątem odchylenia aż do 130°. Dodatkowe funkcje takie jak regulowane podłokietniki czy funkcja kołysania pozwolą Ci na maksymalne spersonalizowanie krzesła i dostosowanie go do siebie. Nie przejmuj się też montażem. Złożenie Silver Monkey SMG-550 zajmie Ci nie więcej niż jeden team deathmatch.

Zestaw głośnikowy Edifier R1280DBs 

Czas usłyszeć więcej. Znajdź doskonały balans między soundtrackiem, dialogami, a dźwiękami świata gry. Świetny design wpasuje się praktycznie wszędzie, a bezprzewodowe połączenie jedynie ułatwi organizację na biurku. Z dodatkowym wyjściem na subwoofer, Zestaw głośnikowy Edifier R1280DBs wykracza poza gaming… Czas zaprosić znajomych.

Kamera internetowa Redragon Apex 

Stream na Twitchu w Full HD? Towarzyskie spotkanie na Skype? A może nagrywanie filmów? Wszystko tu i teraz. Dzięki technologii Plug and Play oraz złączu USB 2.0, wystarczy, że podepniesz kamerę do komputera i możesz działać. Rejestruj obraz wysokiej jakości i czysty dźwięk równocześnie bez żadnych zakłóceń. Nie ma na co czekać. Podłącz i używaj. Podłącz i utrwalaj zwycięstwa z Redragon Apex.

To nie wszystko. W obniżonych cenach nie zabrakło również mikrofonów, klawiatur czy myszek.

Jak skorzystać z rabatów?

Aby skorzystać z urodzinowej promocji:

  1. Wybierz sprzęt objęty promocją.
  2. Aktywuj kod rabatowy: prezent.
  3. Dokończ składanie zamówienia.

W naszej aplikacji mobilnej promocje startują 2 godziny wcześniej. Zainstaluj aplikację x-kom, aby zyskać szybszy dostęp do promocji.

Rabaty czekają od 13.10.2021r; od godziny 7.00 w naszej aplikacji i od 9.00 na stronie 19 urodziny x-komu. Akcja trwa do 19.10.2021r. lub do wyczerpania zapasu produktów promocyjnych.
Rabaty nie łączą się z innymi promocjami.

Darmowy zwrot w Paczkomacie InPost

Wszystkie kupione akcesoria i inne urządzenia z tej promocji zwrócisz za darmo przy użyciu Paczkomatu. Masz na to 15 dni od dnia zakupu towaru. Zobacz, jak skorzystać z darmowego zwrotu z Paczkomatem Inpost.