Pracuj łatwiej i wydajniej z zestawami słuchawkowymi Jabra Evolve 75

Seria profesjonalnych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Jabra Evolve 75 przeznaczona jest do pracy z dźwiękiem i głosem jednocześnie. Idealnie sprawdza się w pracy zdalnej, biurowej, a nawet na konferencjach. Chcesz, żeby rozmówcy wyraźnie Cię słyszeli, ale nie życzysz sobie, żeby słyszeli również głośne otoczenie? Jabra Evolve 75 jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Zyskaj swobodę w pracy i poza nią

Jeśli masz już dość nieintuicyjnych urządzeń, które nie chcą współpracować ani z Tobą, ani z komunikatorami internetowymi, to czas z tym skończyć. Zestawy słuchawkowe serii Jabra Evolve 75 to narzędzia, dzięki którym odzyskasz swobodę w pracy i poza nią. Bezprzewodowe, łatwe w obsłudze słuchawki o czystym i głośnym brzmieniu staną się niezastąpionym elementem Twojej pracy.

Dla kogo są słuchawki z serii Jabra Evolve 75?

Praca w głośnym środowisku, otwartej przestrzeni biurowej, zdalna praca z domu i nie tylko – to wyzwania zarówno dla Ciebie, jak i dla osób, z którymi się kontaktujesz. Zapewnij sobie narzędzie, dzięki któremu z łatwością wszystkich usłyszysz, a Twoi rozmówcy bez problemu usłyszą Ciebie. Wybierz Jabra Evolve 75 SE lub Jabra Evolve2 75.

Zestawy słuchawkowe serii Jabra Evolve 75 są dla osób, które cenią sobie dobrze brzmiące spotkania oraz lubią pracować słuchając muzyki i podcastów. Dzięki takiemu zestawowi możesz szybko dołączyć do spotkania i odbyć je w doskonałej jakości bez względu na program, którego używasz. Najbardziej na tych urządzeniach skorzystają pracownicy, którzy przebywają w głośnych biurach lub pracują zdalnie i hybrydowo. Łącząc się na spotkania z zestawem słuchawkowym Jabra masz pewność, że rozmówcy usłyszą tylko Ciebie, a nie hałas dookoła, a Ty doskonale usłyszysz rozmówców.

jabra zestaw sluchawkowy evolve2 75 uc wygoda uzytkowania

Jabra Evolve 75 SE czy Jabra Evolve2 75?

Seria zestawów słuchawkowych Jabra Evolve 75 to urządzenia posiadające doskonale reprodukujące dźwięk słuchawki oraz wbudowany mikrofon, który w dowolnej chwili możesz włączyć i wyłączyć. To narzędzie pracy dla każdego, kto często uczestniczy w połączeniach zdalnych i potrzebuje niezawodnego sprzętu, by wszystkie spotkania przebiegały bez zakłóceń.

Oba rozwiązania z serii Evolve 75 gwarantują udane połączenia, ale występują między nimi pewne różnice, które warto wziąć pod uwagę podczas wyboru zestawu słuchawkowego.

Czym charakteryzują się słuchawki z mikrofonem Jabra Evolve 75 SE?

Jabra Evolve 75 SE łączą w sobie wygodę, funkcjonalność i niezawodność. To sprzęt, na którym Ty i Twoi współpracownicy mogą polegać. Niezależnie od tego, gdzie i z kim rozmawiasz, to urządzenie dostarczy Ci najwyższej jakości dźwięku. To słuchawki dla tych, którym głośne otoczenie przeszkadza w komfortowym prowadzeniu rozmów. Nie musisz już nikogo przekrzykiwać ani na siłę wsłuchiwać się w głos rozmówcy. Skorzystaj z komfortu, który daje sprzęt Jabra.

Pełna wygoda od początku do końca

Miękkie, pełne i ergonomiczne nauszniki zapewniają doskonałą wentylację przez cały czas noszenia słuchawek na uszach. Ciesz się komfortem przez cały dzień i zapomnij o niewygodnych zestawach słuchawkowych. Dzięki doskonałemu wyważeniu Jabra Evolve 75 SE nie ma potrzeby ciągłego poprawiania zestawu, a mikrofon nie przeważa na jedną ze stron.

Rozmiar słuchawek możesz w pełni dostawać do siebie. Regulowana długość pałąka i jego elastyczność pozwalają zapomnieć, że rozmawia się przez urządzenie elektroniczne, a nie z kimś obok. Zapomnij, że masz słuchawki na głowie i pracuj wygodnie.

Głos HD i czysty dźwięk ze słuchawek

Jabra Evolve 75 SE to zestaw stworzony do prowadzenia rozmów i działania zespołowego. Uskutecznij komunikację w swoim zespole dzięki nowemu narzędziu, które umożliwia bezproblemowe porozumiewanie się.

Czysty dźwięk przyda się nie tylko podczas połączeń i zdalnych rozmów, ale też podczas słuchania muzyki zawsze wtedy, kiedy chcesz się skupić na pracy koncepcyjnej. Ciesz się dobrej jakości brzmieniem i skup na tym, co ważne. Po prostu włącz swoją ulubioną muzykę i nie pozwól, by głośne otoczenie rozproszyło Twoją uwagę.

Dla doskonałej komunikacji, Jabra Evolve 75 SE obsługują technologię głosu HD, czyli przenoszenia dźwięku szerokopasmowego o odpowiedniej częstotliwości i głośności. Dzięki zastosowaniu tej technologii głos przenoszony jest w bardziej naturalny i miły dla ucha sposób. Boisz się, że kolejne spotkanie w trakcie dnia będzie męczące? Nie z zestawem słuchawkowym z serii Jabra Evolve.

jabra zestaw sluchawkowy evolve 75 se me dioda zajetosci

Redukcja szumów

Niezależnie od tego, czy pracujesz z biura, kawiarni, domu czy pracujesz hybrydowo – chcesz pracować w niezakłócony sposób. Oczywistym staje się więc fakt, że zwłaszcza na czas połączeń nie chcesz, by otoczenie zagłuszało Twoich rozmówców, a ci nie słyszeli hałasu w tle.

Również podczas pracy indywidualnej chcesz, by docierał do Ciebie jedynie dźwięk ze słuchawek. Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, podcastu czy czegoś innego – zastosowana w Evolve 75 SE technologia redukcji szumów pomoże Ci odciąć się od dźwięków otoczenia.

Dzięki temu nie będzie przeszkadzał Ci już dźwięk działającej klimatyzacji czy rozmowa współpracowników. Skup się na pracy i działaj efektywnie. Chcesz pozostać w stałym kontakcie z otoczeniem? W dowolnym momencie możesz po prostu wyłączyć redukcję szumów i korzystać z zestawu dalej.

Wbudowana dioda zajętości

Nie lubisz gdy ktoś Ci przeszkadza w pracy i irytuje Cię, gdy za każdym razem musisz bezgłośnie tłumaczyć, że właśnie jesteś na spotkaniu? Dodatkowo nie lubisz, gdy ktoś odrywa Cię od Twojej indywidualnej pracy? Zupełnie zrozumiałe. Z Evolve 75 SE problem znika. Dzięki diodzie zajętości każdy współpracownik wie, że w tym momencie nie możesz rozmawiać.

Nie musisz pamiętać o tym, by aktywować diodę. Ta sama włącza się, kiedy wejdziesz na spotkanie. Dodatkowo zestaw posiada funkcję manualnego włączenia diody – na wypadek, kiedy nie jesteś na spotkaniu, ale chcesz skupić się na pracy indywidualnej. To nieoceniona pomoc dla wszystkich pracowników biurowych i hybrydowych.

Oczekujesz jeszcze więcej? Wybierz Jabra Evolve2 75

Słuchawki Jabra Evolve2 75 mają nie tylko zalety wyżej opisanych Evolve 75 SE, ale oferują jeszcze więcej. To bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla najbardziej wymagających użytkowników.

Pałąk wzmocniony stalą

Dla jeszcze większej trwałości, a zarazem utrzymania elastyczności i niewielkiej wagi całości, pałąk został wzmocniony stalą. To gwarantuje Ci wygodę użytkowania i długie życie produktu.

30 metrów zasięgu

Podczas pracy lubisz chodzić po biurze lub domu, zmieniać otoczenie i inspirować się nowymi rzeczami? A może po prostu czasem musisz odejść od sprzętu, na którym pracujesz, ale nie chcesz przy tym tracić kontaktu ze współpracownikami i klientami? Teraz możesz być w stałym kontakcie z kim tylko chcesz, ponieważ Jabra Evolve2 75 ma 30 metrów zasięgu. Spokojnie możesz zrobić sobie kawę na spotkaniu, a nie przed nim.

Ponadto zestaw ma możliwość łączenia się z dwoma różnymi urządzeniami za pomocą dołączonego do zestawu klucza sprzętowego. To jeszcze bardziej poszerza możliwość poruszania się bez przerywania połączenia.

Dyskretnie chowany mikrofon

Chcesz, by inni Cię doskonale słyszeli? Opuść mikrofon i aktywuj jego działanie. Kiedy tylko chcesz wyłączyć mikrofon po prostu podnieś go do góry i dyskretnie schowaj w obudowie słuchawek. Podniesiony mikrofon nie rejestruje dźwięków.

Długi czas pracy na baterii

Czyli to, czego naprawdę potrzebujesz. Niezawodne urządzenie, które będzie z Tobą przez cały czas. Z Jabra Evolve2 75 możesz rozmawiać nawet do 24 godzin bez przerwy, a bez użycia mikrofonu możesz słuchać muzyki aż do 36 godzin. W 15 minut naładujesz zestaw na następne 4 godziny pracy.

Technologia dual-foam

Nauszniki wypełnione są bardzo miękką i sprężystą pianką, która łączy się ze skórą proteinową nauszników. Dzięki temu słuchawki zapewniają doskonałą izolację dźwiękową, wygodę i wentylację. Ciesz się komfortem przez cały dzień i nie pozwól, by coś zakłóciło Twoje rozmowy.

Dobierz do zestawu stację ładującą i zapomnij o ładowaniu słuchawek

Zestawy słuchawkowe Jabra Evolve 75 możesz kupić w komplecie ze stacją ładującą lub bez. Wybierz zestaw, który będzie lepiej odpowiadał na Twoje potrzeby. Stacja ładująca to po prostu element, na który odkładasz słuchawki za każdym razem, kiedy chcesz je zdjąć. Odkładając je na stację ładującą masz pewność, że te zawsze będą naładowane. Nie jest to obowiązkowe wyposażenie, ale z pewnością zabezpiecza Cię przed nieumyślnym rozładowaniem zestawu.

Certyfikat zgodności – Microsoft Teams i Komunikacja zintegrowana

Natychmiastowe połączenie bez żadnej konfiguracji na każdym urządzeniu? Oba zestawy (Jabra Evolve 75 SE i Jabra Evolve2 75) posiadają certyfikaty zgodności z komunikatorami internetowymi.

Certyfikaty zgodności zapewniają natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji słuchawek i oprogramowania zaraz po połączeniu urządzeń. Do wyboru masz modele z certyfikatem zgodności z Microsoft Teams oraz certyfikat komunikacji zintegrowanej – wybierz model, który odpowiada na Twoje potrzeby.

Jabra Evolve 75 – zestawy słuchawkowe z mikrofonem, które pomagają w pracy

Niezależnie od tego, czy współpracujesz z innymi pracownikami, prowadzisz zdalne działania z klientami, czy pracujesz w skupieniu – zestawy słuchawkowe Jabra pomogą Ci w Twojej pracy.

Na spotkaniach masz pewność, że głośne otoczenie nie przenika do rozmowy, a w chwilach skupieniach manualnie możesz włączyć diodę zajętości by dać do zrozumienia otoczeniu, że to czas na pracę indywidualną i włączyć dobrze brzmiącą muzykę. Słuchawki możesz nosić przez cały dzień ponieważ są lekkie, elastyczne i praktyczne – by wyciszyć mikrofon wystarczy podnieść go do góry.

Dodatkowe akcesorium w postaci stacji ładującej pozwoli Ci uniknąć niespodzianki w postaci rozładowanej baterii. Co prawda nie jest łatwo do tego doprowadzić, ponieważ Evolve 75 SE może działać do 18 godzin, a Evolve2 75 nawet do 36, ale w ferworze walki wiele może się zdarzyć.

Zobacz wszystkie zestawy słuchawkowe Jabra Evolve 75 w x-komie

Artykuł sponsorowany