Mattel niesie pomoc dzieciom z Ukrainy

Kiedy pod koniec lutego świat wstrzymał oddech, wiele globalnych marek od razu rozpoczęło działania, które przynoszą realną pomoc ludziom poszkodowanym podczas inwazji w Ukrainie. Mattel również nie stoi obojętnie wobec tego, co dzieje się za wschodnią granicą i zainicjował szereg akcji mających na celu wsparcie dzieci z Ukrainy. Sprawdź szczegóły i dorzuć swoją cegiełkę.

Pomagamy razem z Mattel

Aby wesprzeć dzieci z terenów Ukrainy dotkniętych wojną, Mattel zadeklarował przekazanie funduszy w wysokości 1 miliona USD dla organizacji charytatywnych takich jak Save the Children, SOS Wioski Dziecięce oraz Caritas Polska. Oprócz tego marka zorganizowała zbiórkę pieniędzy wśród swoich pracowników, a zebrane pieniądze obiecała podwoić. Ale to nie wszystko. Mattel wypuszcza serię zabawek, z których całkowity dochód przekaże na cele charytatywne. Do tej akcji dołącza al.to, które do swojej oferty wprowadza dedykowaną serię lalek. Chcesz dorzucić swoją cegiełkę?

Poznaj Barbie Dreamtopia Syrenka, dzięki której sprawisz radość nie tylko swojemu dziecku, ale wesprzesz także dzieci z Ukrainy. Kolorowa syrenka pozwoli na wiele kreatywnych podwodnych zabaw, bo dzięki elastycznej talii można wykonywać ruch ogonem. Lalka może również spędzać czas na brzegu siedząc, a z jej kolorowych włosów dzieciaki mogą wyczarować fantazyjne fryzury. Jeśli zdecydujesz się na zakup kolorowej syrenki, to masz pewność, że wspierasz dzieci potrzebujące pomocy na Ukrainie. Cała kwota z zakupu Barbie zostanie przekazana organizacji charytatywnej SOS Wioski Dziecięce.